Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Valaki segítene?

S. O. S Valaki segítene?

Figyelt kérdés
1 hét múlva megyünk Horvátországba ès hétfőn fog megjönni.Mini tamponnal is lehet úszni?Mikor kell cserélni? Ugrálni lehet vele? 13/l (Mini tampont már használtam)Esetleg előrébb tudom hozni? Vagy kèsőbbre? Köszönöm aki segít.
2016. júl. 12. 10:27
 1/4 anonim válasza:
Kehely [link] ÉS NAGY tampon együtt a megoldás!
2016. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugralni lehet. De mini es ilyenkor meg a normalt is sokszor kell cserelni hogy tutira menj szval legalabb 3orankent csereld
2016. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kehelyt és tampont szerintem nem lehet együtt használni.

Tamponnal lehet úszni,minivel is. Amikor kijössz a vízből kell cserélni és 1-2 óránál többet ne legyél bent. A tengerben fürdés sokkal jobb, mint egy termálfürdő, nem lesz baj. Én mondjuk félek, hogy kilóg a szála, ezért olyan fürdőruhában fürdök, aminek rövidnadrágos az alja.

Előbbre hozni nem lehet, sem későbbre, csak fogamzásgátlóval, de az itt nem játszik! Mindig a legrosszabbkor jön meg.

2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!!Nagyon sokat segített!!
2016. júl. 13. 17:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!