Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Most pénteken...

Mit tegyek? Most pénteken fogok menni egy úszóversenyre. Ma fölvettem a fürdőruhámat és észrevettem, hogy néhány szőrszál kilátszik.

Figyelt kérdés
Elmondtam anyukámnak, hogy le szeretném borotválni, de ő azt felelte, hogy ne csináljak vele semmit, hiszen így természetes. 13/L

2016. júl. 12. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ollóval is levághatod azt a pár kilógó szálat! :)
2016. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez borzasztó dolog! Így pedig könnyen kizáratnak a vesenyből.
2016. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Fogj egy borotvát és borotváld le a bikini vonalad. Hidd el nem nagy ördöngösség!
2016. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Borotváld le csupaszra a szemérem tályékon is a hónod alatt is.Vagy cssenj el anyukádtol kis szőrtelenitő krémet mint én szoktam Csupaszon a szép,csupaszon a highyénikus. 14L.
2016. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vágd ollóval. Borotvát nem ajánlom mert valószínűleg kipattog tőle és ronda lesz.
2016. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Mivel még nem borotválkoztál soha, ne most tedd a verseny előtt, mert tényleg kipattoghatsz vagy be is gyulladhat akár, sőt mivel még nem csináltad, csúnyán fel is sértheted a bőröd. Ez pedig egy úszóverseny előtt még rosszabb lenne, mint pár szőrszál, amit egyébként nem is hiszem, hogy túl sokan észrevennének. De ha zavar - amit persze megértek - , akkor most tényleg inkább csak ollóval vágd le, azzal semmi gondot nem csinálsz, és te is nyugodtabb, magabiztosabb leszel, hogy tudod, hogy nem látszik.

És sok sikert! :)

20/L

2016. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt látni kell hogy mennyire látszik ki.Én aput kértem meg ő leborotválta a bikinivonalamnál.
2016. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na, végülis mi lett?
2016. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!