Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kényszeríthetném a...

Hogyan kényszeríthetném a barátom, hogy menjen urológiára?

Figyelt kérdés
Problémáim vannak, 2 hónap alatt 3szor voltam nőgyógyásznál, mert nem akar elmúlni. Megkértem már sokszor a barátom nyugodtan, néha veszekedve, hogy menjen el urológushoz, mert valószínű mindig visszakapom tőle, de szarik rá. Mondtam neki, hogy addig szex sem lesz, ameddig el nem megy, de nem érdekli. Ezek után eléggé elgondolkodtam azon, hogy a szakítás lenne e legjobb ötlet. Ha ki tudom kényszeríteni, hogy elmenjen, jobb lenne. Hogy tudnám rávenni?

2016. júl. 14. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A nemi beteg gondozoba kell mennie, nem urulogiara, de kényszeríteni sehogysem fpgod tudni. Ha ennyi esze van...
2016. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemibeteg gondozó?
2016. júl. 14. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyásznál, ő mondta hogy küldjem el, és csináltasson vizelet tenyésztést és prosztata váladék tenyésztést, ezért mondtam az urológiát.
2016. júl. 14. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek urológia, de ha még az se megoldás akkor nemibeteg gondozó, valójában ott tudnak érdemben foglalkozni a fertőző dolgokkal. Egy STD sem ártana akkor már.

Viszont nem kényszerítheted, max szakítasz, akkor erre nem képes a másik egészségéért... Az nem szeret!

2016. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!