Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megbízzak az orvosban, vagy a...

Megbízzak az orvosban, vagy a használati útmutatónak higgyek?

Figyelt kérdés

A használatin feketén-fehéren az áll, hogyha a menstruáció 2-3. napján kezdem szedni a fogamzásgátló tablettát, akkor csak a 7. nap után véd.


Az orvosom kifejezetten azt mondta, hogy a 3. napon kezdjem el szedni.

Mire én megkérdeztem, hogy de akkor már véd?


Mire ő beszédet tartott arról, hogy egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os.

A beszéde végén újból feltettem a kérdést: arra gondolok, hogy nincs szükség kiegészítő védekezésre?


A válasza az volt, hogy nem, hiszen véd a tabletta...



Na most ilyenkor mi van?!



2016. júl. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mi van, 1 teljes hónapig kell kiegészítő védekezést használni..
2016. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy nem tervezett gyerek nagy problémát okozna az életedben, akkor ne hallgass senkire, és a következő vérzésig (szóval egy hónapig) használjatok gumit is. Biztos, ami biztos.
2016. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1/ Az orvos sem lehet pontosan tájékozott minden részletkérdésben. 2/ A tájékoztató a gyógyszergyár által elvégzett nagyszámú felmérés statisztikai értékelésének összefoglalóját tartalmazza abból a célból, hogy a gyártó ne legyen perelhető, kártérítésre kötelezhető. Ha pontosan elmélyülsz a szövetben, akkor láthatod, hogy a gyártó nem mondja meg, hogy az általa garantált védelmi % a szedést követő napokban hogyan alakul ki. Orvosod pedig csak azt mondta, hogy véd, de azt nem, hogy hány %-ban.
2016. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor 1 hónap, nekem 2 doki mondta ezt már és váltáskor is javasolták! Ha gond egy becsúszott baba akkor várd meg az első vérzés utáni időszakot a gumi nélküli szexel.
2016. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!