Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondanátok nekem mindent a...

Elmondanátok nekem mindent a cickafarkfű teáról?

Figyelt kérdés
Az èrdekelne, hogy hogyan ès meddig igyam, a ciklusomat kène rendbeszedni valahogy, ès sokan ezt ajánlották a fogamzásgátló helyett. :)
2016. júl. 15. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a menzeszem erős vèrzèssel ès görcsökkel jár, ès össze vissza jön meg
2016. júl. 15. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Látom, elveszett a google-d. Bemásolok neked ide egyet:

[link]

2016. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem veszett el, nyugi, csak engem inkabb a szemelyes tapasztalatok erdekeltek volna, ezeket mar atfutottam :)
2016. júl. 17. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg hatásos. Csak rendszeresen kell inni és olyan pocsék az íze, hogy 1 hét után már hányni is tudtam volna tőle minden nehézség nélkül.

Én úgy ittam, hogy a "ciklusom" 1. napjától számolva a 14. napig napi 2 csésze cickafarkfű tea. A 15. naptól a 28. napig napi 2 csésze palástfű tea. Utána 1 hét szünetet tartottam, közben meg is jött. Szabályosan a 8. napon megint elkezdtem a cickafark teát majd a palástfűt. A végeredmény, hogy 1-2 nap különbséggel megjön.

A másik válaszoló meg elmehet melegebb éghajlatra. Semmit érő volt a válaszod öcsisajt!

2016. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kipróbálom én is, hátha nálam is beválik, inkább ez, mint a fogamzásgátló.. :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, erre voltam igazán kíváncsi, nem a darált szövegre. :) Ment a zöld 👍 :)

Rá se hederítettem az elsőre, vannak vicces emberkék itt 😀

2016. júl. 17. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

A cickafarkfű nem fogamzásgátló. Ez népbutítás.

Ha fogamzásgátló lenne, akkor a nőgyógyászati szakma is tudna erről, no meg a világsajtó és minden hivatalos szakmai oldalon - orvosi lapok, népgyógyászati oldalak pl. - megtalálható lenne, de nem...

Biz. betegségekre, állapotjavításra viszont kitűnő.

2016. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklust be tudja állítani valakinél, de nem alkalmazható fogamzásgátlóként.
2016. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat! :)

Nem fogamzasgatlokent akarom hasznalni, a rendszertelen ciklusomat akarom vele rendezni, csak az orvosom eloszor fogamzasgatlot irt fel, de azt semmikepp sem akarok szedni, mar egyszer megszivtam vele. :)

2016. júl. 18. 06:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah. Így már értem :)
2016. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!