Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok mennyiségű fehérfol...

Nagyon sok mennyiségű fehérfolyásom vagy az se biztos hogy ez az. Segítenének? Részletek lent.13/l

Figyelt kérdés

Nos kb 4 napja rengeteg olyan géles állagú átlátszó/fehér lé folyik .


Ha ennek lehet valami köze ehhez akkor mondom,hogy kb amielőtt kezdett volna ennyi lé folyni azelőtt amikor wc-zés után töröltem meg a puncimat olyan barnás cucc jött de csak egy kevés. Olyan volt mint amikor legelőször meghitt a menstruációm .Azt kell tudni hogy már nekem meg jött egy pár hónapja de azóta nem jött.


Azt még elmondanám azaz megpróbáltatás elmagyarázni mert nem vagyok teljesen tisztába a dologgal,ezért elnézést kérek, hogy ahonnan ugye köhög a vizelet annál lennebb szóval kb pontosan a lábam között van az a másik "lyuk " (bocsi az értelmes magyarázásért :) ) na asszem azaz ahol a szülési kijön a baba ...na ott az felvan duzzadt ...szóval ha tényleg egy fél milimètret szétnyitom a lábam akkor már látszik annyira duzzadt vagy nem is tudom...segítsetek ...kérlek mi ez?amm aki tényleg segíteni akar az írjon rám privátba mert ott még eltudom mondani hogy szerintem mitől duzzadt. 13/l



2016. júl. 15. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a bugyiban is van elég de ezerszer több van maga a puncimon.
2016. júl. 15. 23:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Bugyimban/bugyimon
2016. júl. 15. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel meg fog jönni, azért van a folyás és azért van megduzzadva a hüvelyed ("a másik lyuk"). De ha gondolod írj privátot. 16/L
2016. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, es semmi bajom... Ne vakard, mert arthat neki. Tegyel be tisztasagi betetet, mosd meg a puncidat mindig, mikor a wc-n vagy es csereld gyakrabban a bugyidat. A teljes higenia szerintem segithet
2016. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!