Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigyem van 2010 óta...

Pajzsmirigyem van 2010 óta müteni akarták de nem jött össze a mütét most azt érzem kb 2 hete jelenleg nincs rá pénzem hogy korházba menjek és égő érzés van a fülembe és olyan mintha marna a nyelöcsövem mitöl van ez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:
24/L
2016. júl. 16. 16:41
 2/6 anonim válasza:
96%

Szerintem 2010 előtt is volt pajzsmirigyed, ez elég gyenge és tudatlan megfogalmazás, semmi nem derül ki belőle, amiből akár csak tippelni tudnánk a bajodra.


A füledről fogalmam sincs, a maró nyelőcső lehet a gyomorsav visszafolyása, különösen ha túlsúlyos vagy, ami megmagyarázná miért "van pajzsmirigyed", már ha nem túlműködés...

2016. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Pajzsmirigyem van"


Eddig egy olyan embert ismertem, akinek nem volt (így született), szóval jó lenne ha a diagnosztizált betegséget írnád le, illetve elmennél orvoshoz, mert ide nem sokan járnak belőlük, és a vizsgálat is nehézkes saccra.

2016. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van pajzsmirigye. Baj, ha túl vagy alulműködik. Ha a gyormorsavtól ég a torkod, akkor egyél minden nap két egész dióbelet. Nekem az segített. A füled nem tudom mitől ég. Külföldön élsz?
2016. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
magyarország
2016. júl. 16. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor fogalmazz érthetően. Mindenkinek van pajzsmirigye. Alul vagy túlműködik? Göb van rajta? Szedsz gyógyszert?

Nem hinném hogy a tüneteidnek köze van a pajzsmirigyedhez. Orvoshoz kell menni, a tb állja.

2016. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!