Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Múlt hónapban...

16 éves vagyok. Múlt hónapban voltam együtt barátommal, és már egy hete késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet, pozitív lett. Én nagyon szeretném a babát és a barátom is, de nem merek anya szemébe nézni, és megmondani hogy lehet terhes vagyok. És ha én szeretném a babát akkor ő tud valamit tenni ellene?? Kényszerítheti abortuszra??

2016. júl. 18. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
igen, hiszen még kiskorú vagy!Te is gyerekvagy, nem tudod felfogni milyen felelőséggel jár...
2016. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

A pozitív teszt azt mutatja, hogy terhes vagy. Menj majd el dokihoz, hogy ezt ő is megerősítse.


De kérdezem én 16 évesen miért akartok gyereket? Kinek szulod? Ki fogja eltartani? Te 8 atalanossal, gyerek fejjel? Felelőtlenek es buták vagytok.

Nem kényszeríthet anyukád abortuszra.

2016. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

16 évesen lehet gyámhatósági engedéllyel házasodni, akkor nagykorú leszel. Összeköltözöl a pároddal, elmentek mindketten dolgozni (hiszen a babát és a lakást is fenn kell tartani), nevelitek a gyereketeket és élitek a felnőttek életét.

Ha szerencséd van, akkor estin vagy levelezőn még majd valamikor be tudod fejezni a középiskolát, és lesz egy érettséged - hogy legalább ne egész életedben mosogatónő legyél.


Szép életet, magadnak csináltad.

2016. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*érettségid
2016. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni a kérdésről hogy kamu vagy tényleg ennyire hülyék a fiatalok?
2016. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha pozitív nyilván terhes vagy. De vehetsz egy más márkájú tesztet és ha az is pozitív na akkor már tényleg 100% hogy babát vársz. Anyukádnak mindenképp mondd el hogy szeretnétek megtartani. 18 év alatt lehet köteleznie az abortuszt de magyarázd el neki hogy milyen rossz lenne megölni egy babát ráadásul neked is egy megterhelés lenne, állítólag fizikai és szellemi szempontból is szörnyű.
2016. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogod baszni az életed. Mert 16 évesen egy srác mellett úgy se fogsz megmaradni, szóval elég tré.
2016. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha abortuszra kényszerítene az szörnyű lenne valóban.

Az abortusz ugyanis legtöbb esetben lehetetlenné

2017. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző vagyok bocsánat

Lehetetlenné tenné a következő, már tényleg akart és engedélyezett terhességedet.

2017. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!