Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Csajok / Nők! Lehet...

S. O. S! Csajok / Nők! Lehet ezen segíteni valahogy? -->>

Figyelt kérdés

12 évesen ugye betéttel kezdtem. Később ajánlgatták a tampont, de nem vonzott annyira. Majd 16 éves korom körül lett egy kis hormonális problémám, és a kezelés alatt, igen erős volt a menstruációm. Szükség volt a tamponra és a betétre is.

Utána a tampont elhagytam valahogy.. Nem is izgatott nagyon ( jóval kevesebb volt a vérzés is ) három - negy napot elvoltam, pár db kicsi betéten. :D most újra szedek egy gyógyszert, hogy majd nagyobb eséllyel foganjon a baba :) és újra több a vér ... Szeretnék " visszaszokni a tamponra " Higiéniai és praktikum miatt.

Tudom, doki - betegtájékoztató!

De én inkább a tapasztalatokra lennék kíváncsi.!

Próbáltam felhelyezni ( tudom, hogy kell ) és egyszerűen vagy nem marad bent, vagy pisinél kilöki ' . :( jól van bent, de valahogy mégis:/ a negyedik után, már fáj is, ha fel akarom tenni :( pedig nem lett felsértve meg semmi. Egyszerűen érthetetlen Számomra. Van valakinek valami tippje, hogy miért lehet és, hogyan tudnám megoldani ??


Köszönöm előre is!!! :)

- és Bocsi a regényért !! :D



2016. júl. 19. 10:33
 1/6 anonim válasza:
Milyen tampont használsz?(méret)
2016. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Túl nagy a tampon vagy nincs elég vér, ezért nem megy fel.

Próbálkozz otthon, kényelmesen, tapasztald ki, mi a legjobb póz

Én csak fekve tudom feltenni kényelmesen. És ez ugye csak otthon megoldható. Máshol nekem is eléggé kényelmetlen és sokat mozgatnom ide-oda, mire megtalálja az útját és kényelmesen felcsúszik.

De szerintem az sem gond, ha maradsz a betétnél, azt könnyebb kicserélni, főleg, ha jobban meg van és gyakrabban kell.

2016. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minivel és extra minivel próbáltam :) ( régebben a nagy is bement gond nélkül )

Én is gondolkoztam ezen a fekve betevősdin amúgy... :D

Hát vér az épp van :/

A meleg miatt is gondolkodom a tamponon .. csak kényelmesebb lenne :)

2016. júl. 19. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Applikátorosat próbáltál már? Én nyaraláson használtam olyat, mert váratlanul megjött és csak olyan volt a boltban a nyaralóhelyen. Meglepően egyszerű volt használni.
2016. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam róla!? :O nah majd akkor utána nézek !! :) :D köszii!!
2016. júl. 19. 11:28
 6/6 anonim válasza:
Lehet azért esik ki pont mert mini ill. extra mini. Próbálkozz meg a normállal vagy a superrel. Mini nekem is kiesik. Nekem a super vált be. Próbáld ki, ha bírod. :) 17/L
2016. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!