Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 1 és fél éve menstruálok, néha elég rendszertelen. Már 5 napja megvan, (máskor is 5-7 napig szokott lenni)de most az 5-ik apon is még mindig megvan nem úgy mint máskor hogy már múlik el és olyasmi szaga van mint a onzerves halnak. Mielőtt megjött bedeg voltam (nátha, köhögés, torokfájás, láz) és antibiotikumot is szedtem. Januárban voltam nőgyógyásznál (vett törletet is kivizsgálásra, rákszűrésre és minden rendben volt). Nagyon félek, hogy valami bajom van, anyum szerint csak azért tart ilyen sokáig mert megfáztam.

14/L



2016. júl. 21. 15:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem, hogy általában nincsenek komoly panaszaim csak egyszer volt eddig hogy fájt a derekam, de most a második napon éjjel fájdalom csillapítót vettem be mert nem tudtam elaludni az alhasi fájdalomtól.
2016. júl. 21. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy ilyen hosszú normális. Ha a vérzés vége után is furcsaságot tapasztalsz: marad a kellemetlen szag, furcsa a folyásod akkor érdemes visszamenni a nőgyógyászhoz.


Antibiotikum kúrák után a kevésbé szerencsések fogékonyak a hüvelyi fertőzésekre.

2016. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz még várok válaszokat
2016. júl. 21. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális. Nekem is így szokott lenni hogy még 5 napon sok van de másnap már alig. Az antibiotikum nagyon be szokott zavarni szóval ez érthető.
2016. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!