Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany eves korban jott meg...

Hany eves korban jott meg eloszor a havi verzesetek? Tudtatok rola? Aki nem tudott rola, azt hogy erintette a dolog? Megijedtetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

12 évesen ( most meg csak 14 leszek augusztus végen) Es nem számítottam rá ! Pont 2 éve volt ! Xsak a bugyimin volt ver de azt hittem hogy csak valami mas Es megnyugodtam

Rá pár hónapra jött a második az erősebb volt de nem ijedtem meg ! Betettem egy támpont ! Csak attól féltem hogy mondom majd meg anyukamnak ! De a végen sírás közt elmondtam hogy " anya…Veres a bugyim " csak

Sokkal nehezebben !

De mistmar hozzászoktam Es kezd is beállni ! Ugyhogy Ja …

:-)

Bocsi a helyesírási hibákért de gyorsan írok

2016. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11. Miért ijedtem volna meg? Ez az élet rendje, bár kissé korai, az tény, de manapság ez van. Anyám kicsit kiborult, nekem nem volt semmi problémám vele.
2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!