Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor szexelek a párommal...

Amikor szexelek a párommal fáj az alhasam és a párom 10 cm nél tovább nem tud behatolni. Mi okozhatja ezt? Volt már valakinek ilyen probléma?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
sürgősen keress fel egy nőgyógyászt!
2016. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szexeljed erőseben
2016. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszélyes ?
2016. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert valószínű hogy rövidebb a hüvelyed mint az átlagnak. Nekem a legjobb barátnőmnek ugyanez a problémája. Nőgyógyászhoz érdemes elmenni az alhasi fájdalom miatt, én is most szerdán fogk elmenni hasonló alhasi fájdalom miatt...
2016. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rovidebb huvely nagyon ritka.

Ez altalaban ciszta, vagy felesleges folyadek a petefeszekben/kornyeken. Esetleg eros fertozes, endometriosis , mioma.

Nekem utolson kivul minden volt mar.. 10honapja szenvedek. Kapok kupot es antibiotikumot. van h jo honapokig de most Pl 1,5 hetig tudtam elvezni az egyuttleteket.. megis beszeltem az orvosommal h agusztusban hormonvizsgalat, vizelettenyesztes, vervetel. Minden. Mert mar nem birom.

2016. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!