Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyu megengedné, hogy borotvál...

Anyu megengedné, hogy borotváljam a hónaljam?

Figyelt kérdés
12/L
2010. ápr. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh,Hát figyelj ez mindenkinek a magánügye én sosem kértem engedélyt rá hogy mit borotválhatok e :D:) Bár ha jól emlékszem kicsit később kezdtem el nem 12 évesen.Változik a világ.
2010. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Szégyellem, de nem ismerem az anyukádat. Akarod, hogy megkérdezzem tőle?
2010. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele,hogy a saját higénémért én felelek,én érzem és én tudom,hogy érzem magam jól a saját bőröümben.

Sztem tedd,de elismondhatod anyudnak,hogy te neked erre van szükséged.remélem megérti.

2010. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát

én is

:D

2010. ápr. 16. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Zsebpénzedből vegyél egy olcsó borotvát és lehúzod. Ennyi. Amelyik anya ezt nem engedi a lányának a mai világban, arról megvan a véleményem...
2010. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Anyukád abba nem szólhat bele, hogy borotváld-e a hónaljad, esetleg a puncid. Te tudod, hogy Neked, hogy jobb. Bár tudom a puncid nem kérdezted, csak hátha majd ezen is gondolkozol.
2010. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát azért de. Ugyan itt a gyakorikérdéseken nagyon divat mindenkinek azt mondani, hogy az anyukája nem szólhat bele,meg arra biztatni, hogy ne törődjön a szülei véleményével, de egy 12 éves GYEREKnek igenis mindenbe beleszólhat az anyukája. Ugyanis ő a felelős mindenért, ami a gyerekkel kapcsolatos, nem az itteni hozzászólók.


Azonkívül a gyerek érdekét nem is az szolgálja, ha 12 évesen azon töri a fejét, hogyan csináljon meg bármit a szülei tudta nélkül vagy akarata ellenére, hanem ha azon, hogy hogyan erősítheti velük a kapcsolatát.


Szerintem továbbra is az a helyes megoldás, ha a kedves kérdező az anyukájával beszéli meg ezt a dolgot, nem velünk, és valószínűleg megértésre fog találni, mert miért is lenne másképp?

2010. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj én is kicsit később kezdtem el borotválni, de én nagyon szépen odamentem anyuhoz és elmondtam neki! Megértette vett mindent, amit kell! Egyébként miért nem bízol meg anyukádban? Én bele is halnék ha lenne valami problémám és anyuval nem tudnám megbeszélni! Mindig ott van segít és megért! 22/l Te is fordulj nyugodtan anyukádhoz!
2010. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 06:57-es vagyok. Igen tényleg meg kell beszélned ezt Anyukáddal, de viszont nem tilthatja meg. A Te tested. A borotválással, pedig nem csinálsz semmi rosszat még magadnak sem.
2010. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megengedné.Az én lányom 14 éves,de két éve ő is odajött,és elmondta mennyire zavarja,és hogy az osztálytársai elött is ciki tornaórán..Én pedig mentem,vettem neki borotvát és azóta borotválja.Ez nem nagy ügy,ne félj megkérdezni anyut,bele fog menni.
2010. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!