Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark tablettátol lesz...

Cickafark tablettátol lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a cickafark tea/tabletta beállítja a rendszertelen menstruációt, igaz ez?

Legutoljára májusban jött meg és elotte is volt hogy kimaradt, tudom hogy orvoshoz kellene ezzel menni, de szerintem ez meg csak azért van mert nem állt be. De azert szeretnem rendszeresebbé tenni.Szóval ha elkezdem szedni ezt a tablettát lehet tole valami bajom?



2016. júl. 24. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta van meg? Mióta rendszertelen?


A cickafarkat tea formájában szokták ajánlani abban az esetben, ha valakinek rendszertelen, de bőséges a vérzése. Mivel vérzéscsillapító, érösszehúzó hatása van.

Tehát ha neked már most sem jött meg, akkor csak rontanál a helyzeten a cickafarkkal.

A nőgyógyászt amúgy sem árt időnként meglátogatni, és a panaszaidat okozhatja hormonzavar, de akár komolyabb oka is lehet, nem csak annyi, hogy "nem állt be" ezért mindenképpen ajánlott orvoshoz menni.

2016. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

16vagyok,13evesen jott meg es kb 1eve rendszertelen. Szinte mindig kimarad egy honap.


Értem, köszönöm, szerintem a heten el is megyek időpontot kerni csak gondoltam hatha haziasabb praktikakkal meg lehetne oldani

2016. júl. 25. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!