Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mivel tudnám leggyorsabba...

SOS! Mivel tudnám leggyorsabbam beforrasztani a nemiszerven lévő kifakadt pattanást?

Figyelt kérdés
Van egy pattanás a csiklóm felett balra ilyen pukli volt aztán kinyomtam viszont most ott van egy lyuk amin kijott a cucc...illetve kettő lyuk van mert két helyen is jött ki...alkohollal lefertőtlenítettem óvatosan hogy máshova ne kerüljön....de jon belole sebváladek es nemtudom mit kéne rákenni hogy beforradjon? Vagy mit csináljak hogy minél hamarabb elmúljon? Kérlek segítsetek :( 15/l

2016. júl. 26. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóddal (Bétadine) kend be, ha nem javul kénytelen leszel orvosnak megmutatni. Nem lett volna szabad ilyen érzékeny helyen nyomkodni, leszáradt volna magától is ha már akkor bejódozod.
2016. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jódozd, és tegyél rá egy fülpálcával sebhintőport óvatosan a sebre.
2016. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj rá semmit sem tenni, meg fog az gyógyulni magától is. Nekem is volt már, kinyomtam, 1-2 nap múlva meggyógyult. Szerintem felesleges minden kis pattanást bekenegetni :D
2016. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!