Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van nőgyógyászati sürgősségi...

Van nőgyógyászati sürgősségi ellátás?

Figyelt kérdés

Most találtam a vagina falán (tehát belül) egy nagyobb elváltozást, aminek a szélén van egy nyílás, és abból(?) takonyszerű váladék folyik. Valami üreges cucc.

Sajnos nem nagyon volt most betervezve anyagilag h nőgyógyászhoz menjek, meg sokára is kapnék időpontot. Ambuláns ellátásnál azt olvastam, hogy beutalós, sehová nem lehet menni beutaló nélkül minél előbb? Most teljesen lesokkolt ez a dolog.



2016. júl. 29. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj oda ahova tatozol, az a legbiztosabb. Bár jobb ha számolsz vele, hogy a "most vettem észre" nem számít sürgősnek. Max neked, mert éppen most kezdtél el félni miatta.
2016. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elviekben van.

Nálunk a nőgyógyászat egyáltalán nem beutalóköteles, viszont időponthoz kötött, viszont ha sürgős eset miatt megy valaki, mert mondjuk terhes és vérzése van, vagy fertőzése van, vagy nagy mennyiségű vérzése, ami nem múlik, akkor ellátnak időpont nélkül is, csak ki kell várnia az embernek a sorát.

De ez sajnos nem mindenhol van így. Max. bemész, megpróbálod és ha nem, akkor hazaküldenek és elmész magán orvoshoz.

2016. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mielőtt magándokira váltottam, a Szent Jánosba jártam Budapesten, oda sosem kellett beutaló, csak a sort kellett kivárni.
2016. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétvége jön. Talán járható, hogy elmész az ügyeletre, és ha ott olyannak találják, akkor átküldenek a kórház sürgősségi részlegére.
2016. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Az a baj, hogy egsz hónapban kötelező gyakorlaton leszek, úgyhogy az sehogy nem kivitelezhető, h reggel bekuncsorogjam magam valahová, aztán hátha. Szóval így lehet, marad a maszek :(

Ajj csak ne legyen semmi rosszindulatú

2016. júl. 29. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Van ügyelet, de elsősorban a szülő nök miatt. Egy probát megér. Csak nem biztos, hogy jut rád ideje az egy szem szülésznek.
2016. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hólyagsérved van?
2016. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!