Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen alvadt, sötét vérzés...

Ilyen alvadt, sötét vérzés normális, ha eddig sosem volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyozni akartam, amikor beálltam a kádba, szinte fekete, nyálkás vérdarabok távoztak belőlem. Hosszan nyúlt míg kiesett. A szaga sem a szokásos. Reggelre szintén, a betéten alig van valami, viszont reggeli wc-zésnél ugyanúgy kiestek ezek a darabkák. Tudom , hogy a méhnyálkahártya is távozik ilyenkor, de ennyire darabos, nyálkás egyszer sem volt 9 év alatt. Szinte nem tud kijönni a hüvelyemből. Tegnap jött meg. Mennyire normális az ilyen? 20 L
2016. júl. 30. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt okvetlenül meg kellene mutatni nőgyógyász orvosnak. Utalhatna akár miómára, bár az 35-40 év körül szokott lenni, de ki tudja... Nem megijedni kell, hanem elmondani nőgyógyásznak.
2016. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Győrben tudok jót ajánlani.
2016. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!