Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tanga mindig összekoszoló...

Ha a tanga mindig összekoszolódik rajtam az normális?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. A napokban váltottam tangára. Igazából nap vegére mindig sikerül összekoszolnom. Ma is folyás illetve székletnyomok látszódnak benne, pedig nem vagyok igenytelen. Ez mennyire mondható természetesnek?
2016. júl. 30. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A feherfolyas természetes.

A szeklet nem igazan. Nem torlod ki rendesen.

2016. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos meglátszik rajta, ha elégtelen a tisztálkodás. Aranyered ha van akkor tuti lesz kosz.
2016. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. És egyenes út egy jó kis fertőzéshez.
2016. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális, és a tanga nem is egészséges! Nagyon könnyen átviszi ugyanis a székletben található bacikat a hüvelyedbe, ahol komoly egészségügyi bajokat okozhat.

Persze ettől hordhatsz tangát (én is szoktam néhanapján), de ne használd mindennap, csak amikor az öltözéked úgy kívánja (tehát a naci alatt látszana a normál vagy francia bugyi varrása). Hidd el, sokkal fontosabb, hogy egészséges legyél odalenn, mint hogy a divat (divat még egyáltalán?) áldozata légy...Tini koromban én is mindig tangát hordtam, sűrűn hüvelyi fertőzést is összeszedtem (pedig SOHA nem volt székletfoltos a tanga), amióta áttértem brazil tangára és franciabugyira, kutya bajom (kb. 10 - 12 éve). Nem kell mamabugyit hordani, vannak nagyon szexi francia alsók és brazil tangák is 😉 Ezekből is én a tiszta pamut anyagból készülteket preferálom...

2016. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Széklet = nem törlöd ki rendesen, kaki után töröld ki nedves vagy babapopsi törlőkendővel, az a biztos (ha csak nem a táplálkozásoddal van gond, de az a székleteden is látszik)

Folyás = természetes, erre való a tangára kifejlesztett tisztasági betét, tegyél bele

Egyébként mindennapos használatra semmiképp sem javasolnám a tangát, tényleg egészségtelen. Max. ha olyan testhezálló ruhát kell felvenned egy-egy eseményre, ami alá nem tudsz normális bugyit venni.

2016. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Vegyel ilyen vekony tisztasagi betetet. Nem muszaj, hogy tangaba valo legyen, nyugodtan visszahajthatod az oldalat, mintha szarnyas betet lenne.
2016. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
82%
használj popsitörlőt nagy dolog után, sokkal jobb ;) 16L
2016. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan estére nem igénytelenség.
2016. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves koromtól 31 évesig hordtam tangát a terhességig. Nem volt sose ganés. A terhesség miatt kivirágzott az ánuszom és azóta van vonalkód. Kaki után megmosom. A műszálas bugyit hanyagold!
2016. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!