Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm sokkal hamarabb...

A menstruációm sokkal hamarabb jött meg, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,anyával nem szívesen beszélek ilyenekről,viszont érdekel hogy mi lehet az oka.

Július 10.én jött meg ezelőtt,most pedig július 29.én.

Általában eléggé fájdalmas szokott lenni,csak fájdalomcsillapítókkal bírom ki,most pedig csak egy picit fáj.

Nem tudom számít-e,de még szűz vagyok.


a segítséget előre is köszönöm.



2016. júl. 31. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

20.ciklusnapra a meleg is okozhatja, stressz, de egyszer simán belefér. Mivel szűz vagy így semmi baj, a fájdalom nem léte se gond. Lehet most változol ismét egy kicsit, mert még javában benne vagy abban az időszakban.


Ha esetleg még 2x megismétlődne egymás után hogy a ciklus 20.napja körül (vagy még korábban 14körül) megjön akkor érdemes esetleg nőgyógyászt felkeresni, mert akkor valami nem jó irányba változott meg.

2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet hogy a stressz
2016. aug. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!