Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell elmenni egy...

Hogyan kell elmenni egy nőgyógyászati vizsgálatra? Hogyan szokás/hogyan illik?

Figyelt kérdés

Még nem voltam soha nőgyógyásznál, de most már érzem, hogy kéne.


Hogyan illik oda menni? Olvastam olyat, hogy reggeli időpontot érdemes választani, hogy este fürödjek le és közvetlen előtte ne mert akkor "lemosok" bizonyos dolgokat amiket látnia kéne. Ez igaz? Vagy fürödjek le előtte?


A fürdés kérdésénél túl van még valami ami nagyon frusztrál. Mi a helyzet a lenti dolgokkal? Menjek el előtte pár nappal a kozmetikushoz gyantáztatni vagy teljesen legyen csupasz vagy ezt hogy? Lehet hogy ez egy nagyon buta kérdés de engem nagyon foglalkoztat. Nekem csak bikini gyantázásom szokott lenni de bentebb nem.


Azt is hallottam, hogy menjek szoknyában mert akkor csak leveszem a bugyit és a szoknyát elég felhúzni. Ez tényleg így van? Nem fogja levetetni?


Az biztos hogy női dokit fogok keresni de az a bizonyos második kérdésem akkor is nagyon zavar. Szűz vagyok még és nem tudom mi alapján döntsek hogy hogyan "kell"/illik kinéznie.


Köszönöm a segítő válaszokat előre is nagyon, a többiek pedig kíméljenek.



2016. aug. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Fürdeni szokás előtte. Miket nem kellene lemosni??

A nőgyógyászt abszolút nem fogja érdekelni vagy zavarni hogy milyen szőrzeted. Csak miatta nem fog kelleni alakítani rajta.

Azt,hogy leveteti a szoknyát, majd ő tudja. VÉgülis miért baj,ha leveszi? Úgyis az intim területed nézi, olyan mindegy, hogy rajtad van-e.

2016. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyozz le előtte, de ne használj mindenféle tusfürdőt ott, csak vizet simán.

A doki nem a kiszemelt pasid szóval tök mindegy milyen a szőrzeted, nem fogja érdekelni, mellesleg a szőrt tartják egészségesnek, nem a szőrtelent, szóval jobb ha van, mintha nincs.

Szoknyába szerintem is jobb menni, mert gyorsabb az öltözés így, nem kell ott vacakolni.

2016. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosd meg ott lenn előtte szappanos vízzel. Múltkor hozzászólt egy nőgyógyász egy ilyen kérdéshez, hogy tévhit, hogy előtte nem szabad. És kérné hogy aki teheti mosakodjon előtte. Ha nem megoldható, akkor végső esetben marad az intim törlőkendő. Nem szeretik a nőgyógyászok a szőrtelenítést! A szőr védelmi vonal a fertőzésekkel szemben.
2016. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak belül a hüvelyt nem szabad előtte kimosni (irrigálni).
2016. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. aug. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!