Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombara gyors megoldas...

Huvelygombara gyors megoldas 1 het es talalkozok a baratommaal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon eros folyasom van. Feher es ragacsos.. enyhen viszket es nagyon eg.

Kaptam mar szamtalan gyogyszer gynoxint, betadinet.. hasznaltam glicerin boraxot, teafaolajat..

Sok mindent semmi nem hasznalt. Vagyis hasznaltak egy iddig..

Egyik orvos se tud semmit.


Vegre enis elvezni szeretnem a parommal. De mivel szabaduljak meg addigra a gombatol?


2016. aug. 7. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Canesten Combi Uno.
2016. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Canestem kombit vegyel. Veny nelkuli nekem elmulasztotta egybol.
2016. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kenettenyésztés volt?
2016. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Canesten kombi + utana huvelyflora helyreallito

De a baratodat is kezelni kene, ha lefekudtetek mar, mert vissza fog fertozni

Elofordul, hogy neki nincs tunete,de fertozott

2016. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem sokan azt mondtak a canesten nem hat sokat.

De lehet megprobalom.

Az 1 naposat vagy a 3 naposat vegyem?


Es ha nem segit..?

2016. aug. 7. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
3 napos nekem jobban bevallt. Ha nem segit, hat igy jartal.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 manó1235 ***** válasza:

Hogyan védekeztek? Mert ha nem óvszerrel akkor lehet hogy rá is rá ragadt így mire meggyógyulnál vissza kapod tőle, náluk legtöbbször tünetmentes, vagy piros kis foltok jelennek meg a nemiszervén. A Canesten krém jó rá, vagy elmész nőgyógyászhoz és a párodnak is ír fel gyógyszert, szájon át szedhetőt, ami belsőleg pusztítja ki a gombát.

Én közel 4 évig kinlódtam a gombával, sorra mentem vissza az orvoshoz, de mindig csak a canestent hajtogatta, aztán egyszer meguntam és végre! Felírt valamit ami hatott is krém és hüvelytabletta 10 darabos, fura volt mert arra kért hogy a krémet ne csak külsőleg használjam hanem a hüvelyembe is kenjek. Eleinte furcsálltam de úgy tettem csak ő az orvos, és tényleg működött.

Kerüld a műszálas bugyikat, lehet hogy sexibb de nem lélegzik az intim terület és attól is hamarabb gombásodsz, meg ha sok cukros ételt eszel.

Legutóbb egy antibiotikum szedésétől jött ki, akkor már nem akartam vissza menni a nődokihoz így a háziorvoshoz mentem. kb 500 ft értékű hüvelykúpot kaptam magisztrális készítményt ( nincs neve csak a patkában keverik ki ) és működött az is :)

Remélem tudtam valamennyit segíteni. :) 22/L

2016. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz!Canasten combit vegyél.Nekem már másnapra csökkentek a panaszaim től,pedig nem fűztem hozzá túl sok reményt :) A Vagilact is nagyon jó utána ez egy probiotikum,helyre állítja a hüvelyflórát.
2016. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pevarly g milyen?
2016. aug. 7. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:
A Pevarly hüvelykúp kimondottan gombás fertőzésekre javasolják.Hogy jó e?Az majd kiderül használat közben.Ha jól tudom vény nélkül kapható.Jobbulást!
2016. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!