Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem mulik a viszketes a...

Nem mulik a viszketes a gyogyszer sem hat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete kezdodott hogy nagyon viszket a huvelyem es ego erzest erzek ami elviselhetetlen. Nogyogyaszhoz sajnos nem tudok jelenleg fordulni mert szabadsagon van es mashol nem fogadnak mert ugye ehez a faluhoz tartozom es nagyon messze is lenne a kovetkezo korhaz. Vettem a patikaban Canesten Kombit 3kup volt benne es egy kenocs,nos tul vagyok a kúran de sajnos nem igazan javult az allapotom csak nagyon minimalisan,a kremmel naponta tobbszor is kenem amitol ugyan jobb de elegge csip. Mar a pisilessel is erzem hogy kezd gond lenni mert faj. Azert vettem ezt a cansten kupot mert ugye ez huvelygombara alkalmas es onnan gondolom hogy nekem az van mivel nem regen voltam strandon es alltalaban onnan szoktam osszeszedni. Olvastam az interneten ezt a Betadin huvelykupot esetleg ha valaki tudna nekem velemenyt mondani rolla azt megkoszonnem,es hogy milyen arban van. Kamillat is foztem ki amiben megfurdottem de nem igazan hat. Nem tudom mar sajnos mihez kezdjek,legkozelebb augusztus 21-en lesz rendeles :(
2016. aug. 7. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hiszem el, hogy nincs helyettesítő orvos...
2016. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat pedig elhiheted,ebbe a faluba annak is orulunk hogy van rendeles nem hogy meg helyettesito orvos legyen!
2016. aug. 7. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Az is hülyeség, hogy nem fogadnak másik helyen. Én többször mentem már másik kórházakba, mint ahova tartozom, sőt volt olyan is, hogy másik megyének a kórházába, és a kutya se kérdezte meg, hogy mit keresek itt, miért ide jöttem. Ha tényleg annyira viszket, akkor menj máshova, mielőtt nagyobb baj lesz belőle.
2016. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a betadinos se szünteti meg teljesen, de ez csak 800ft körül van
2016. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám, hogy mielőbb menj orvoshoz (ha kell, helyettesítőhöz)...

Amíg tényleg nem tudsz orvoshoz menni, érdemes megpróbálni a Betadine kúpot is...az nem csak gombára jó, hanem bakteriális és vírusos fertőzésre is. A Barátnőm azt kapott a nőgyógyásznál és azt mondta, neki használt...az árát sajnos nem tudom, szerencsére nekem még nem volt rá szükségem.

2016. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam masik korhazba es kerdeztek hogy miert jottem ide mivel az en lakhelyemen is van nogyogyaszat es ehez a korzethez tartozom,mondtam hogy szabadsagon van doktorur es azt mondtak hogy sajnaljak szoval nem hasrautes keppen irtam hogy nem tudok orvoshoz fordulni csak leghamarabb augusztus 21-en,en sem vagyok hulye szivesen elmennek ha eltudnek! Es koszonom a valaszokat!
2016. aug. 7. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A trichomonasz egysejtűt lehet könnyen elkapni, főleg ilyenkor nyáron fürdőhelyen, nyilvános wc-n. Amíg a nődokid visszajön jó lesz a betadin.
2016. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!