Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erre milyen gyógyszereket...

Erre milyen gyógyszereket adhatnak?

Figyelt kérdés

Hali. 18 éves vagyok és sose volt semmilyen hüvelyfertőzésem. :s viszont fél éve kezdődött ez az egész és most parázok mi lesz. 4 orvosnál voltam (!!!) és adtak már egy csomó szirszrt... egyik se jó természetesen.

Na most.. a kedvencem jön. Ugye candidát kimutatott a kenet (februárban és áprilisban is) illetve kolpitis (hüvelygyulladás) volt a diagnózis. Na ezekre aztán megkaptam az egész gyógyszertárat..eredménytelenül.

2 doboz pevarl g,hüvelygolyó,gyntima meg franc tudja mik még. :S +heti 1x szedek fluconert ami gomba ölő (candidára van direkt). Ezen felül most elkezdtem grapefruit cseppet végső elkeseredettségemben.:(

Ja és..visszakerestem a leleteket, mindegyikbe az volt, hogy: Fertőzés jellege: candidák ÉS COCCUSOK.

DG:Kolpitis ugyan úgy

Utána néztem és a coccusok baktériumok..amire nem kaptam semmit, mert csak a gombámat kezelték végig, a tünetek viszont nem múlnak. -.- Esküszöm szánalom, hogy ennyit nem tudnak kikezelni.. most barátom elmegy a leletekkel egy pesti dokihoz, talán ő érti a dolgát.

De addig is megszerettem volna kérdezni, hogy ezt kilehet egyáltalán kezelni egyszerre? vagy mi ez? mert én nem értek ezekhez. :S candida,coccusok,kolpitis.. mindegyiket külön kéne, vagy van erre valami gyógyszeres kezelés?



2016. aug. 9. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!