Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájnak a melleim?

Angyalcicc kérdése:

Miért fájnak a melleim?

Figyelt kérdés

A melleim külső részénél, a kezdeténél érzem a fájdalmat ha egy kicsit megnyomom. Volt már máskor is, akkor elmúlt, de most újra visszajött. Egyébként máshol nem fáj, csak abban a csíkban végig az oldala mentén. Nem vagyok terhes, nem erőltettem meg semmivel. Mi okozhatja?

16/L


2016. aug. 10. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nől, vagy lehet a melltartó nyom meg annyira, de nyomkodd körbe mindenhol, és ha találsz nagyobb görcsöt akkor doki. Ha minden nap reggeltől estig van rajtad melltartó akkor meg próbáld redukálni esetleg. Ha otthon vagy vedd le, kell a fenének :D
2016. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melltartot csak akkor viselek mikor megyek valahova, de azok kényelmesek, legalábbos eddig semmi panasz rájuk. Csomómentes, szerencsére. :)
2016. aug. 10. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagy valószínűleg nől :) még pár évig fog, tapasztalat, nekem is szokott fájni, olyankor barátom le van tiltva róla :'D
2016. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, meghiszem azt :D
2016. aug. 10. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!