Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS megvan szervezve a nyaralá...

SOS megvan szervezve a nyaralásunk, de nekem barna folyásom van (? )

Figyelt kérdés
Már hónapok óta varna folyásom van ( 3 és fél honapja késik és azóta van ez folyamatosan)még egy éve sincs hogy megvan. Na mindegy ez mellékes, valószínűleg nőgyógyászhoz kell mennem (brühühü:() a lényeg, hogy anyám mondta, hogy próbáljam ki a mini tampont,és ezért ma strandra megyünk, de egyszerűen nem megy, nembírom feltenni,nem tudom és most itt sírok :'((,hogy kell feltenni miért nem megy? :(

2016. aug. 10. 13:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

Valoszinuleg szuz vagy meg es ezer megy nehezen.

En se tudtam feltenni meg nem vesztettem el.

Szoval lehet te is ilyen "szerencses vag":(


A folyasoddal viszont tenyleg nogyogyaszhoz kell menni mert ez nem normalis.

Valoszinuleg valamj fertozes..

Nekem mensi utan szokott par napig.

2016. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hormonzavar. Azért barnázol folyamatosan. Ami a korodban még önmagában nem gond...idővel normalizálódhat a hormonrendszer...de orvoshoz mindenképpen el kell menned. Lehet, hogy most még nem is kapnál rá semmi bogyót...de lehet, hogy igen. Attól függ kihez mész. :D

Bevallom neked...én még soha nem használtam tampont, nem is akarok. Brrr. De miért nem kérdezed meg anyukádtól??

2016. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

anyukad nem tud segiteni?

kezet mosol, es allva vagy ledig guggolva felnyomod, ameddig csak tudod. ha elegge melyen van akkor nem is erzed majd hogy ott van. en egyebkent rogyasztva szoktam feltenni kozepsoujjal

2016. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amugy en is szuz voltam mikor eloszor hasznaltam tampont
2016. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű kevés a váladék és ezért nehezen megy fel, szerintem ne erőltesd. Az elég fura számomra, hogy anyukád még nem vitt el nőgyógyászhoz 3 és fél hónap alatt.
2016. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nagyon nem jó jel ha már 3 és fél hónapja barna folyásod van. Szerintem valami fertőzés lehet. El kellene menni a nődokihoz. Szerintem is azért nem birod még felrakni enedesen mert még szűz vagy. Én se birtam.
2016. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ehh. Szar ügy :/

En anno bezarkoztam a furdoszobaba, majd próbálkoztam kb egy feloraig, es azzal nyugtattam magam, hogyha mas is befér ott,akkor ez miert ne menne. :)

(Jo tipp: kicsit fura hogy ezt igy leirom, de 'ne lóg jon ki' a tampon, ha feldugtad, ugy nem olyan kenyelmetlen a viselése. Orvosom ajánlotta ;) )

Amugy ha tengerbe mentek nem olyan gaz talan. Ki se gyere a vízből. Ha meg igen, vedd at a fürdőruha alját rendes bugyira, abba betét, majd egy rovid naci. Vedekezz azzal, ha megkérdezik miert, nem szeretnel felfazni, vagy tudom is en. Hazudni sosem tudtam jol XD

19/l

Ui: jo nyaralast

2016. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem menstruálsz, hanem barna folyásod van, akkor hülyeség tampont betenni. Minek? Ettől nem fog beállni a ciklusod...
2016. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a barna folyás,mert még rendszeresen nem állt be a menstruáció.Én a helyedben sajnos nem mennék vízbe,még tamponnal sem.
2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy butaságot javasolt anyukád. Ha nem megy fel a tampon, akkor nem kell erőltetni. Lehet szűk a nyílás a szűzhártyádon, így ha feltuszkolod a tampont, levételnél elszakad a szűzhártyád. Azért sem szerencsés feltenned, mert a barna folyás akár fertőzéstől is lehet. Ebben az esetben nagyon nem kellene a tampon. Már rég el kellett volna vinnie anyukádnak gyereknőgyógyászatra.
2016. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!