Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm mindig pontos...

A menstruációm mindig pontos volt de most nagyon megzavarodott. Mit tegyek? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Amióta megjött, azóta mindig pontosan jött de az előző hónapban 3 hét telt el a 4 helyett és most már 1 hete késik? Mitől lehet?

Nőgyógyászhoz kértem időpontot de 2 hónap múlvára van. Eléggé parázok, hogy valami komolyabb baj van. Tudnátok segíteni vagy tanácsokkal ellátni?

20/L



2016. aug. 10. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Nekem is volt egyszer, hogy valamiért kimaradt egy gyakorlatilag, aztán utána teljesen normálisan jött meg megint hónapról hónapra. Ez évekkel ezelőtt volt. Most meg nemrég produkáltam egy sokkal rövidebb ciklust, mint szoktam, de azóta ez is visszaállt.


Az viszont kicsit gáz, hogy a nőgyógyászhoz csak ilyen soká kapsz időpontot. Nem pont ebben az esetben, de lehet olyan, hogy az ember nem várhat két hónapot. Esetleg gondolkozhatnál másik nőgyógyászon is.

2016. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 10. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szinte minden nő életében előfordul, hogy hamarabb /később jön meg, vagy esetleg kis is marad egy vérzés.

Lehet fogyástól, stressztől, a hormonok rendetlenkedésétől, stb.

Amíg nem fordul elő többször, no para!

De azért érdemes egy nődokival megnézetni, nincs-e komolyabb baj.

2016. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!