Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e olyan orvos Magyarország...

Van-e olyan orvos Magyarországon, aki vállalja a méh eltávolítását?

Figyelt kérdés
Nem akarok többet menstruálni, gyereket se akarok, úgyhogy felesleges az oda. Elbassza minden hónapom 5 napját!

2016. aug. 11. 23:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kiindulva abbol hogy egy no valahol kulfoldon evekig harcolt azert hogy megcsinaljak a mutetet neki biztosan van olyan orvos aki elobb utobb megcsinalja Magyarorszagon is. De nem lesz egyszeru elintezni.
2016. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon csak akkor távolítják el a petefészkeket, és a méhet ha az illető, hogy petefészek vagy méhrákos, és indokolt rá.


Petevezetéket elkötik (amitől már nem lesz menstruáció) de ez is követelményekhez van kötve. Tinédzsernek, vagy fiatal lánynak ezt sem csinálják meg, mert éppen olyan "hisztije" van, hogy elege van belőle.

2016. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Eszter76 ***** válasza:

Kedves #2-es - a petevezeték elkötése semmilyen hatással nincs a menstruációra. Attól ugyanúgy megjön, mint ha nem lenne elkötve - az csak a teherbeesést akadályozza meg.


Kedves kérdező, szerintem kizárt, hogy ilyen komoly műtétet indokolatlanul megcsináljon bárki.

2016. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves kettes vagyok.

Nekem el van kötve 12 éve mindkét petevezetékem. Petefészek teljes elzárása. 12 éve nem menstruálok.. Én ebből indultam ki. Méhem megvan.

36/N

2016. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Eszter76 ***** válasza:
Nekem is el van kötve - 3 császár után kötötték el, méhem megvan - ugyanúgy menstruálok mint előtte. 40/N :-)
2016. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, de világ életemben utáltam gyerekek közelében lenni. Nem akarok gyereket SOHA! Nem érdekel ki mit gondol erről, de inkább többszöri abortusz,ha arról van szó, mint hogy megszüljem,de ne szeressem. Meg ebbe a világba egyébként is minek szülni? :D
2016. aug. 12. 02:08
 7/12 anonim ***** válasza:
3 gyerek és 40 éves kor után kötik el, ha mindkét kritiériumot teljesítetted. Van hormontartalmú sprirál, ami egyszerre véd a terhességtől és a menstruációt is lényegesen megrövidíti
2016. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó pénzért biztosan találsz!
2016. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust!
2016. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pszichológus nem fog tudni változtatni azon a tényen, hogy utálom a gyerekeket :D Egyébként pedig szerintem nem az a nők életcélja, hogy szüljenek..
2016. aug. 12. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!