Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem jön meg a menszesz,...

Ha nem jön meg a menszesz, hány nap után érdemes elmenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés
10 napja kelett volna megjönnie,pár hónapja is volt hogy késett és potyára mentem el az orvoshoz mert aztmondta ez természetes,és elég bunkó volt hogy miért kell rögtön orvoshoz ugrálni,várok még kicsit de meddig várjak ah esetleg nem jönne meg?
2016. aug. 12. 06:29
 1/4 anonim válasza:
Vegyél egy tesztet, ha amúgy szóba jöhet a terhesség. Rozmaring tea nekem a 3 napja késő menzeszemet pár órán belül meghozta, esetleg tegyél vele egy próbát. Néha előfordul ilyen de ha gyakori akkor endokrinológia.
2016. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress másik nőgyógyászt, azt tudom javasolni.

Nálam is volt úgy, hogy sokat késett, és először kért a doki egy teljes hormonsort, elvégre ennek oka van. Aztán miután 100%-ra kizárta a terhességet, kaptam Norcolutot, amitől megjött. És ez SZTK-s rendelés volt, nem magán!


Ha a doki még le is gorombít, hogy minek mentél oda, akkor ne zavard meg szegényt azzal, hogy bemész hozzá a rendelésre, főleg ne úgy, hogy még feltartod azzal is, hogy fizetsz érte... Egyébként megnyugodhatsz, ha két hét múlva mentél volna hozzá, akkor meg az a baja, hogy miért nem mentél előbb. Az ilyen dokit el kell felejteni! Neki az IS a munkája része, hogy megnyugtat és elmondja, mi miért történik. Ha goromba és kioktat, akkor ugyanúgy nem végzi a munkáját, mintha nem vizsgálna meg.

2016. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ attól is hogy mennyi idős vagy.

17 évig akár 6 hónap is kimaradhat!!

Felnőtt nőknél egy hónap kimaradás is normálisnak tekinthető.

2016. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer még egy kimaradás is normális, én akkor mennék el, ha már a második sem jön meg (és persze közben tesztelnék egyet a biztonság kedvéért).

És szerintem is keress más dokit.

2016. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!