Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ügye nem lehet semmi bajom?...

Ügye nem lehet semmi bajom? Jó lenne ha valaki megnyugtatna.

Figyelt kérdés

17éves vagyok..a párom 21..nagyon rég óta együtt vagyunk..7êve.

Most kimaradt 2 honapot a ciklusom,az év elején úgy színtén 1honapot.

Akkor elmentem dokihoz,azt mondta hogy helyre áll..ezek szerínt nem...ez hormon zavar..amint tehetem elmegyek újra orvoshoz és kérek egy hormon vizsgálatott!

De ügye nem lehetek meddő?

A páromat kértem hogy mennyen el ő is kivizsgáltatásra,de ő nem megy..mert nem akarja hogy ott "tapizza az orvos" már több mint 1éve nem védekezünk sehogy,s nem jön a baba..valaki,hogy még milyen vízsgálatott kérjek még? Nem szeretnék várni vele..most akarom elkezdeni amíg nem késő..



#Hormknzavar
2016. aug. 12. 16:54
 1/6 anonim válasza:
Lehet lelki oka is... Pl:annyira rakattantál a gyerek témára, hogy azért nem esel teherbe.... Szerintem egy ideig csak ugy disznólkodjatok védekezés nélkül, de ne gondoljatok a gyerek dologra. Összejön az.
2016. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17 évesen akarsz szülni?
2016. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm2#

3# hát már 7éve együtt vagyunk,persze nem 17evesen,egyébként jövő honaban 18at töltöm:)

És lehet hogy gyogyszerekhez kel fojamodjak,vagy barmi máshoz.

2016. aug. 13. 06:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébkênt a vizsgálatokat akarom most elkezdeni,elég fére êrtgető:)
2016. aug. 13. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem 11 évesen kezdted a nemi életet?? és fogamzásgátlót is használtál?
2016. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senki Alfonz ***** válasza:

Igen elég félreérthetö hogy most akarod a vizsgálatokat elkezdeni amikor már egy éve nem védekeztek , valószinü hogy már elfelejtetted mit irtál a kérdésben, elolvasni meg nagyon bonyolult , megértelek.

Tényleg jobb lenne egyébként ha szakemberhez ( családsegitóre gondolok ) fordulnátok mielött gyereket csináltok

2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!