Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakai tamponnal lehet...

Éjszakai tamponnal lehet fürdeni? Itthoni medencében?

Figyelt kérdés

13 eves vagyok es ma medences buli van nalunk es megvan.. De en egyedul meg nemvettem tampont.. Tesomtol vettem el szo nelkul normal-t de most nemtalalom. Pedig van itthon de sehol sem talalom. Ejszakait talaltam. Es senki nem tudja hogy hasznaltam mar 2x tampont csak barataim.

Szoval ejszakaival lehet medencezni? Mennyi ideig?

Nagyon szepen koszonom ha valaszoltok:)



#éjszaka #tampon #medencezes
2016. aug. 13. 08:06
 1/6 anonim válasza:
40%
Lehet fürdeni, úszni, maximum véres lesz körülötted a víz, mint egy cápa támadáskor, vagy, mint 1944. Június 6-án a partra szálló szövetséges katonák körül Omaha Beach-nél a D-napon.
2016. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kulon orat.

De nem ez volt a kerdesem...

2016. aug. 13. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet de hogyha kijossz a vizbol azonnal cserelj tampont és 1 oranal tovább ne nagyon azz a medenceben ugyanazzal a tanponnal.
2016. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze. én úszóedzésekre jártam tamponnal, hiszen akkor is muszáj volt úsznom, ha megvolt a menzeszem.


Én akkoriban (a te korodban) még minit használtam, mert szüzeknek azt szokták ajánlani, nem éjszakait, nem normált és semmi ilyesmit.


Benne lehetsz a normális kicserélési időt (azt te tudod, mennyi időközönként kellett cserélned legutóbb). Aztán ahogy kijöttél, azonnal mosdó, új tampont feltenni (szárazság miatt és amúgy is cserélned kellene).


29N

2016. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Opszi..

Original vagy nemtom valami ilyesmit vettem

Ezelott is ilyet hasznaltam azthiszem

Ez baj?

2016. aug. 13. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem volt gondod a felhelyezésnél. :) ha fájt vagy nehezen ment akkor gond de ha semmi komplikáció nem volt eddig mikor használtál akkor ok :)
2016. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!