Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Petefeszkem két...

S. O. S! Petefeszkem két oldalt szur (tobbi lent )?

Figyelt kérdés

Pezefeszkem 2oldalt szúr menstruáciom 5napja késik baratommal nem voltam egyutt kb 1.5 hnapja es ha egyutt is vagyunk vedekezunk es ugy is 2percel elobb kiveszi kb

Derekam faj mell bimbon erzekenyek petefeszkem nagyon szúr de inkabb a jobb oldali sokat jarok pisilni vizeletem kicsit sotet

Agusztus első hetébe sokat stresszeltem illetve most ezen streaszelek sokat meg ideges is vagyok nagyon fejem is faj hangulat valtozásom van de inkabb nyugos vagyok mi lehet a baj? Hogy nyugodjak meg segítsetek kerlek titeket nagyon kivagyok mar feszulve



#fejfájás #petefészek #mellbimbo érzékenység
2016. aug. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolod, ha itt, a GyK-n olvassa is kérdésed nőgyógyász, hajlandó lesz távdiagnosztizálni?

Egyedül amit tehetsz: irány a szakorvos!

2016. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önmagában a menstruáció késése szerintem nem túl nagy gond (másoknál is előfordul hogy késik, esetleg ki is marad egy ha stresszes időszakot éltél az elmúlt időszakban). Hogy szúr kétoldalt a petefészek, az viszont nem normális, általában petefészek ciszták szoktak ilyen tüneteket okozni (szúrnak a petefészkek, a menstruációs ciklus felborul és a mellfájdalmak is lehetnek ettől). Szóval én mindenképp nőgyógyászhoz mennék a helyedben! Írod, hogy a pisi sincs rendben, ezt felfázás, baktériumok okozhatják. Doki mindenképp, mert több dolog is állhat a háttérben , ezt mindenképp kezelni kell!

Terhes tuti nem vagy? Tesztet csináltál? Esetleg annak is lehetnek ilyen tünetei...

2016. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akármi, de nem hiszem h vészes. Cisztátòl a terhességig stb, bármi. Irány a nőgyògyàsz ;)
2016. aug. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát terhes remelem nem 18éves vagyok tanulok meg szoval hat nagyon remelem hogy mas a gond

Teljessen rá vagyok már görcsolve mindent csinaltam már forro vízbe furodtem hogy az erek taguljanak forrovizes palackot is tettem mar a hasam aljára most meg egesz éjjel ki volt tömve a hasam alul vastagon hogy melegítse sajnos nagyon rá vagyok már görcsölve ideges is vagyok miatta sok volt a stressz is

Jogosizványom nem sikerult 4.-re se

Kirugtak a munkahelyemrol (nyári munka) volt egy rendorsegi ugyem is és ez mind majdnem 1napon baratommal sokat veszekedunk szoval azért eleg stresszes volt ...tesztet nem csinaltam még

2016. aug. 14. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor első lépésben csinálj egy tesztet, mert a terhesség is hasonló tüneteket tud produkálni!

De szerintem Nálad a stressz a ludas. stressztől előfordul, hogy nem jön meg, nekem most nagyon ideges időszakom volt és kereken 1 hetet késett emiatt. Ahogy megnyugodtam, mindjárt meg is jött 😃

De mindenképp csinálj tesztet, az a biztos!!! A terhességet ki kell zárni, főként a Te esetedben (azt veszem le a szavaidból, hogy semmiképp nem akarsz még babát), ilyenkor fontos hogy minél hamarabb kiderüljön terhes vagy-e vagy sem!

2016. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!