Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most beteg, ha igen,...

Akkor most beteg, ha igen, akkor miért nem meri elmondani, miért utal rá?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és az egyik osztálytársam,(lány,15)akivel mindig lenni szoktam elég furcsán viselkedik mostanában. Mindig mondogatja, hogy van egy nagy titka, amit senkinek nem mer elmondani(csak tudnám, hogy akkor minek tesz kíváncsivá)Állandóan kérdezgeti tőlem, hogy szerintem az osztályból ki szűz, meg ki nem... Ma tanultunk a nemi úton terjedő betegségekről, és amikor a szifilisz került szóba, teljesen elszomorodott, megkérdezte tőlem, hogy mit mondanék egy olyan lánynak, aki 14 éves kora óta nem szűz, és elkapta a betegséget, de nem meri elmondani senkinek. Beszéltünk arról is, hogy az óvszer nem véd ellene, amire csak annyi volt a reagálása, hogy ez fasza, akkor most mit csináljon az, aki nem akarja tovább adni, de nemi életet még szeretne élni?Annyira egybevágnak a dolgok, és ezen agyaltam egész nap, az ájulás szélén voltam, hogy mi van akkor, hogyha arra próbál rávezetni, hogy beteg? Mi van akkor( tudom, hogy csak vérre terjed, meg szexuális úton, és mivel nem vagyok leszbikus, esélytelen hogy elkapjam), ha valami úton-módon (gondolok itt a micro-sérülésekre) véletlenül elkapom tőle??? Nem merek rákérdezni.
2010. ápr. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak próbálj rákérdezni, hogy miért beszél rébuszokban. Mondd neki azt, hogy nem is tudod mire gondolj ezek után és megrémisztett. Ha megbízik benned, el fogja mondani az ő nagy titkát és talán sikerül megoldani is.
2010. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pláne amikor a 14 éves lányról kérdezett, csúnyán néztem és rögtön védekezett, hogy :" Nem én voltam!!!"
2010. ápr. 19. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rákérdeznék hogy mi a baja.Ha igaz barátnő akkor neked elmondja.

Majd ird meg hogy mire jutottál vele.

2010. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérdezz rá. Ha közeli barátnő nyugodtan, és érztesd vele, hogy nem kíváncsi és illetlen vagy, hanem, hogy a tudomására szeretnéd hozni, ha vele van baj, akkor ott vagy, segítesz, beszélgetsz vele, amit szeretne. Lehet, hogy tényleg van gondja, de kisebb, mint gondolja, csak ha senkivel nem tud róla beszélgetni, rossz lehet.
2010. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is tud róla beszélni.

Ekkor kérheted, hogy írja le neked. A papírt pedig elégetitek, nem fogja megtudni senki, hogy mi volt rá írva.

2010. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!