Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Kicsit félek

Macihercegnoje kérdése:

Lehetek terhes? Kicsit félek

Figyelt kérdés
Július 20korul egyutt voltam a barátommal,es azóta nem jött meg. 13 napja késik azóta csináltam 3terhességgi testet mindeggyik negatív volt. Előző hónapban 7napot késett. Elég sokszor problémáim is voltak volt hogy többször kiújult a hüvelygombám egy hónapba,persze azt mindig kezeltem. Lehet ennek köze hozzá? Hasam,derekam fájt cicim is de nem jött meg.. Hogyan tovább? Lehetek terhes? De akkor miert nem miatta ki a teszt?

2016. aug. 14. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem mutatja a teszt mert nem vagy terhes. Lehet hogy hormonális probléma. Ilyen korán még nincs terhességi tünet. a tünetek pl hányinger hányás szédülés szagérzékenység hőemelkedés stb csak később 6-7. Héten jelentkezik legalábbis nálam így volt. De addigra már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt. Menj nőgyógyászhoz!!!!
2016. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

nem valószínű a terhességed

a gombád,idegeskedés miatt késhet

de a helyedben felkeresném a nődokimat,hogy megnyugodj

2016. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nődoki a legtutibb, sokszor nem terhesség áll a háttérben hanem hormonzavar, ciszta vagy akár a melegtől is lehet ez.

Amúgy a gombánál a barátodat is kezelni kell azért kapod vissza folyton!

2016. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!