Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borsodban hol van olyan...

Borsodban hol van olyan település ahol nem kell várni több hetet a nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
Miskolc mellett lakok oda szoktam járni csak elég durvának tartom hogy egy hónapra kaptam időpontot. Magánrendelésre nem szeretnék menni. Barcikáról hallottam hogy rögtön megnéznek erről mit tudtok ?

2016. aug. 14. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha előbb bejutsz bőrgyógyászatra vagy urológiára, akkor oda menj! Ott még kompetensebbek is, ha fertőzésről van szó. Nem érdemes fertőzéssel nőgyógyászhoz menni, inkább a másik 2 szakterületre, amit mondtam. De még a háziorvos is szóba jöhet.

De sürgősséggel bármelyik rendelésre mehetsz, csak sokat kell várni. Akkor pedig nem hétfőn érdemes menni, mert akkor megy a legtöbb ember a 2 napos szünet után.

Egyébként Budapesten is ez a helyzet. A SOTé-ra 6-7 hetes várólista van.

2016. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a panasz, hátha tudok segíteni és orvos se kell hozzá?
2016. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiszaújváros
2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szeméremajkamon nőt egy piros dudor nem fáj nem viszket meg semmi csak nem túl szép látvány nem tudom mitől lehet :( és jobbnak látnám megmutatni valakinek mert már 2 hete ott van nem lett se nagyobb se kisebb .
2016. aug. 14. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez bőrgyógyászati téma akkor.
2016. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor lehet megpróbálom inkább a bőrgyógyászatot .
2016. aug. 14. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
De amúgy lehet pattanás is vagy influenza utáni gyulladás. Ha nem élsz nemi életet, strandra, közös zuhanyzóba nem jársz, más panaszod nincs és 2 héten belül elmúlik, akár foglalkozni sem kell vele.:)
2016. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Infulenzás nem voltam . Strandra nem járok Balatonon voltam csak remélem nyílvános wcn nem szedtem össze semmit vagy a volt barátomtól . A partereimet nem szoktam váltogatni eddig csak 2 barátom volt :) .
2016. aug. 14. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Nem az számít, hanem hogy ŐK nem kaptak-e el bármit bárhol (nem feltétlen embertől). Aki nem él nemi életet, annak viszont majdnem fölösleges ilyesmivel számolnia, és orvoshoz járkálnia ok nélkül.
2016. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!