Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok! Nektek mennyi...

Nők, lányok! Nektek mennyi idő után múlt el a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Lasssan másfél hete szenvedek vele, de sajnos csak 5 nappal ezelőtt jutottam el nőgyógyászhoz. Adott egy kúpot, ami 10 darabos, két gyógyszert (amit a páromnak is be kellett szednie), illetve egy kenőcsöt. Egyelőre nem múlt el, pedig minden utasítást betartottam. Jobb sokkal, már nem fáj, és a viszketés is enyhült, de még mindig van, naponta párszor. Szerintetek ez normális?
2016. aug. 14. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor a fele még vissza van. Szóval még nem is kell aggódni, hogy nem múlt el teljesen.
2016. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, több van vissza, mint a fele. De azt figyeltem meg, hogy akkor, amikor nem stresszeltem rá annyira, nem is éreztem. Lehet hogy van köze a stresszhez is?
2016. aug. 14. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
2: Lehet, a stressz egyébként is okozhat gombát. Nekem azt mondta a nődokim, hogy pl. vizsgaidőszakban sokkal több fiatal lány megy hozzájuk.
2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem két kezelés kellett ráadásul (amikor elkezdtem a fogamzásgátlót), az első után egy héttel visszajött... Akkor javasolta a doki hogy valamilyen formában az immunrendszeremet erősítsem, grapefruitcseppet ittam, azóta is lassan 7éve szedem a gyógyszert és azóta se tért vissza (lekopogom), évente egy ilyen kúra sokat segít.
2016. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem is gondoltam volna, pedig kiműveltem magamat ezen a téren, nagyon sokat olvastam utána az elmúlt napokban.
2016. aug. 14. 20:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap az első utam a gyógynövényboltba fog vezetni!
2016. aug. 14. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől lehet egyébként. Nekem amíg fogamzásgátlót szedtem, mindig visszatért. Akármit is csináltam. Persze, akkor nem tudtam, hogy attól is lehet, az orvos sem mondta. Amikor abbahagytam, akkor elmúlt minden problémám. És akkor hallottam másoktól is, hogy nekik is így volt.
2016. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is azt szedem, és nem cserélgetem a partnereimet, két éve ugyanazzal a fiúval vagyok együtt, tehát amiatt nem lehet
2016. aug. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!