Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használatakor szúró...

Csontianyja kérdése:

Tampon használatakor szúró fájdalom? Miért?

Figyelt kérdés
Nos hát mondhatni kezdő tamponos vagyok de miniről max 2 hónap alatt áttértem a light days-re aztán már mivel éltek szexuális életet így kipróbáltam a normál méretűt is viszont mikor már kezd megtelni érzem hogy szúr a hasam alja és míg ki nem tudom venni szúr de utána teljesen megkönnyebbülök. Túl nagy lenne? Bár tapasztaltam ezt a light day-nél is

2016. aug. 14. 22:11
 1/3 anonim válasza:

Szerintem csak örülj neki, hogy ha megtelik, akkor jelzi a szervezeted ezt neked.. Gondolj bele, ha egyáltalán nem éreznéd meg, tök sokszor el lehetne felejteni és szépen átáznál nem egyszer..

Egyébként mikor már nagyon meg van telve, nekem is szokott egy fura érzésem lenni, bár most meg nem mondom, hogy ott lent, vagy a hasamnál..

2016. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2016. aug. 14. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért a tampon nyomja ha megtelik a méhedet mozgás közben. Nem mindenkinek kényelmes a használata. Van aki például görcsöl is tőle.
2016. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!