Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa menstruáció? Normális?...

Furcsa menstruáció? Normális? 20/L

Figyelt kérdés
a mensesem ebben a hónapban nagyon furcsa volt... nem éreztem semmi előtünetét hogy megjön (pedig mindig szoktam). aztán megjött pontosan, görcsöltem is mint szoktam. első nap normális, 2. nap már kicsit kevesebb vér, 2. nap éjszaka semmi.. 3. nap 1-2 csepp, 3. nap este megint egy pici, 4. nap is egy kevés és 5. nap majdnem teljesen vége lett
2016. aug. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden menstruacio egyforma.En sem mindig gorcsolok elotte. Ha nem volt vedekezes nelkuli aktus akkor sztem orulj hogy ilyen keves volt. ;) Ha meg volt akkor tesztelj egyet!
2016. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. Van, amikor mint a vízesés, úgy jön, és van, amikor meg pár csepp, éjszaka is semmi.. Máskor meg 3 réteget teszek magam alá és az is átázik. Nem tudom, neked fennáll-e ilyen, de saját tapasztalatból mondom, hogy amikor pl 52 kiló vagyok, sokkal több van, de mikor lemegyek 50-re, akkor alig van. Testsúlytól, hormonoktól, mozgástól, folyadékmennyiségtől is függ. :)
2016. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!