Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teafaolaj hüvelyfertőzésre?

Teafaolaj hüvelyfertőzésre?

Figyelt kérdés
Vörös és duzadt ,viszket a szeméremajkam. Valami gombás fertőzés lehet mert sokszor kiujul. Az lenne a kérdésem hogy nem-e tud valaki olyan házi praktikát ami segíthet,mert hétvégén programom van és addig már nem kapok időpontot dokihoz de nagyon zavar. Esetleg ha valakinek bevált valami,az írja meg kommentbe nagyon hálás lennék.

2016. aug. 16. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
"Sokszor kiújul" - tehát egy ideje ülsz a problémán. Akkor ne két nap alatt akard megoldani teafaolajjal, mert nem marad p***ád, amin ülhetsz. Rég orvoshoz kellett volna menni vele, de ha ennyire elhúztad, akkor Lactacyd-dal mosdj, az enyhíti a tüneteket (meggyógyítani nem fog). Állítólag jó a sós ülőfürdő erre is, én nem próbáltam. A teafaolajat én hanyagolnám nyálkahártyán, nagyon irritál.
2016. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A teafaolaj nagyon jó gombás fertőzésre, de én erre nem merném, mert esetleg túl nagy lenne a reakció, pl. lábra cseppentve is éget néha.

Inkább kamillateát öntenék kád vízbe és abba ülnék, valamint le kell szőrteleníteni, mert úgy könnyebben gyógyul. Nem teljes borotválás, mert attól még fokozódik a bőr irritációja.

2016. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Km első voltam már vele 2x is dokinál megis idobket kiújul

. Pár oldalon olvastam hogy a teafa olaj neg az elofloras joghurt egyutt jo lehet.

2016. aug. 16. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért újul ki, mert nem a megfelelő baktériumra/gombára kaptál gyógyszert. Sajna neked kell makacsnak lenni és visszamenni mindig. Urológia is jól jöhet, nem-e húgyútból jön az egész.

A teafaolaj le fogja marni a cuccosodat, de rádbízom.

2016. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors válaszokat. Hat nem tudom csak mert nem akartam ezzel szenvedni rgesz hetvegen . Na hat majd holnap kerek időpontot nőgyógyászhoz. Ajánlom neki hogy a jo gyógyszert irja fel mostmar
2016. aug. 16. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Kenetet vettek már tőled? Amíg azt nem vesznek, vaktában lövöldöznek. Kenetvételt harcolj ki.
2016. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen vettek már, de sose találtak semmit,mert én semmi fele értesítést nem kaptam soha hogy lenne valami
2016. aug. 16. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Élsz szexuális életet? Mert ha igen akkor a partnert is szigorúan kezelni kell, még akkor is ha óvszerrel védekeztek, a kezelés alatt pedig tilos a szex. Fehérneműket is érdemes vagy 90fokon nagyon kimosni, fertőtleníteni vagy lecserélni inkább, mert simán visszafertőzhet főleg ha már ilyen gyakori a dolog. Ha sokszor kijön akkor egyrészt kell egy immunerősítés (nekem csak akkor múlt el amikor végigcsináltam egy kúra grapefruit cseppet, inni kell) másrészt kerülni a fehérlisztes, finomított cukros dolgokat mert a candidát táplálja, szaporodik tőle. Egy hüvelyflóra visszaállítás sem rossz dolog. Betadine kúp vagy canesten kúp jöhet szóba amíg nem jutsz el dokihoz.

A teafaolaj felejtős, borzasztóan mar, nyálkahártyát meg éget, borzasztóan irritatív anyag! Akár égéshez hasonló sérülést is okozhat, a víz pedig nem mossa le mert olajalapú.

2016. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kenet alatt nem azt a kenetet értettem, hanem a bacikitenyésztésest. A méhnyakrák kenettel kapcsolatban értesítenek (vagy nem, szerencsés esetben), te arról beszélsz. Én arról, mikor a hüvelyed belsejéről vesznek bacimintát és egy laborban kitenyésztik, hogy megnézzék, pontosan mik azok. Akkor a doki visszahív, és ad receptet olyan bogyóra, ami azokat a kis disznókat megöli.
2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minél hamarabb Elmegyek dokihoz
2016. aug. 17. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!