Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy nem tudom megemész...

Lehet, hogy nem tudom megemészteni a spermát?

Figyelt kérdés

Eddig 2-3 alkalommal volt, hogy szopás után, le is nyeltem az ondót. Majd nagyjából rá 1-1 hónapra a végbelemből átlátszó, nyálkás váladék jött.

Szagra pedig olyan mint a sperma. Lehetséges, hogy nem tudom megemészteni? Hiszen 1 hónap alatt ki kellene ürülnie, ezért is nem értem, hogy miért 1 hónappal később történik ilyen. (Biztos nem gennyes, nem zöldes és más panaszom sincs) Ha mégsem, akkor mégis mi lehet?

Történt már valakivel ilyen?



2016. aug. 17. 01:34
 1/7 anonim válasza:
Hajszárító!
2016. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2016. aug. 17. 01:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a vegbeledbol hasonlo anyag jott ki, mint a sperma, akkor elofordulhat, hogy rakos vagy, vegbelrak vagy vastagbelrak, ilyenkor szokott az urulekkel egy nyakos valadek tavozni. Ez nem sperma!! Nem egy kulcsot nyeltel le, te jo eg! Ha meg szagra is olyan, azonnal huzzal el a haziorvoshoz. Egyebkent pedig azt sem artana tisztaznod, hogy egesz pontosan honnan tavozott ez az anyag, mert tartok tole, hogy nem a vegbeledbol, hanem a huvelyedbol, es inkabb folyasod van! Tehat lehet inkabb a nogyogyaszt kene megcelozni! Mert inkabb tartom valoszinuleg, hogy valamilyen gombas fertozesed van ...
2016. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A rák lehetetlen, 1 hónapja volt tumormarker vizsgálatom (egy ciszta miatt) :)
2016. aug. 17. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemrégiben volt egy gombásfertőzésem (éljenek a strandok!) lehetséges, hogy annak ellenére akkor, hogy teljesen (tényleg 100%san a végbelemből távozott, azt hiszem/hittem) ennek ellenére a hüvelyemből jött?
2016. aug. 17. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

legyél már annyira felnőtt, hogy észreveszed hogy melyik lyukadból folyik.

Az eredeti felvetés (sperma) KIZÁRT.

2016. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fiu vagy vagy lany ?
2016. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!