Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek ilyen dörzsölt...

Mit tehetek ilyen dörzsölt hámréteg esetében?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy a párommal szerettem volna szexuális viszonyba kerülni viszont lehetetlen volt mert fájt nekem. Ilyen sohasem volt pedig aktív szexuális életet élünk. Egyik fürdésnél épp ezért ellenőriztem is magam és észre vettem, hogy a hüvelyem bemeneténél kidörzsölődött a hámrèteg. Ilyen esetekben mit ajánlanátok? Néha viszket de ez inkább csíp mint sem viszketne így értetlenül állok ez előtt. Voltam egyik héten orvosnál mikor a dörzsölt bőr nem volt és teljesen egészséges vagyok így semmi betegség nem jöhet szóba. Tanács? Előre is köszönöm!
2016. aug. 18. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak mechanikai úton dörzsölődött ki pl. egy korábbi együttlétkor, akkor semmi különös teendő nincs, várj néhány napot, tartsd tisztán (lehetőleg csak tiszta vízzel, esetleg ph-semleges mosakodógéllel) és szárazon, éjszaka fedetlenül, hadd levegőzzön. Ne kend semmivel, mert az csak tovább irritálja. Magától rendbe kell jönnie.

Ha mégsem múlik, akkor mégiscsak valami fertőzésről vagy gombáról van szó, ez esetben nőgyógyászhoz kell fordulnod.

2016. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most az a kérdés, hogy az egyik hét mit takar? A gomba pl egyik pillanatról a másikra elő jöhet az h mondjuk 2 hete nem volt nem jelenti hogy most nincs. Ennek egyébként piros egő érzés a jele mintha kidörzsölted volna.

A hüvely bemenet azért elég rugalmas hely nem dörzsölődik ki csak úgy, ha nem a párod/vagy magadnak okoztad akkor menj el a nődokidhoz. Ha úgy érzed hogy tényleg te/párod dörzsöltétek ki akkor neugranormonnal kenegesd, annak elvileg 2-3 napon belül helyre kéne hoznia ha tényleg ennyi a bibi.

2016. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!