Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha peteéréskor...

Normális az, ha peteéréskor nekem 36,7-ről 37,8-ra ugrik a hőmérsékletem?

Figyelt kérdés
2007. nov. 16. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a 37,8 egy kicsit sok. Akkor lehetne valamire következtetni ha mondjuk 3 hónapon kereszül csinálnád ezt a módszert.
2007. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,mivel a peteereskor a homerseklet 0,2-0,5 tizeddel ter el a normalistol nalad meg igen sokkal.ugyanott mered,jol hasznalod a homeros modszert?olvass rola a neten sokat irnak azt is h mikor mennyinek kell lenni.37,8 az mar majdnem laz,beteg vagy vagy mi?megfaztal?
2007. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nemtudom hol méred a hőd de a végbélbe lekelvonni 0.5-et.Elnézést kérek ha ezt tutad.
2007. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem kell levonni 0.5-t! Ennek a hőmérzőzésnek az a lényege, hogy test nyilásban mérd és a kapott eredményt jegyezd fel. Nem irtad, hogy a köv.napon ugrik 37,8-ra? Szerintem az sok.
2007. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!