Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bromokriptin vagy Norprolac?

Bromokriptin vagy Norprolac?

Figyelt kérdés

Szedtem bromokriptint kb. 1 hétig, az első este egy egészet vettem be másnap reggel elájultam, utána felet szedtem napi 2x, de nagyon legyengített, egész nap ágyban feküdtem.

Az orvos most norprolacból 150 mikrogrammosat írt fel, mondta, hogy szedjek napi 2x1-et, a gyógyszerésztől is megkérdeztem, ő is azt mondta. Bevettem este, de másnap hánytam, és mintha a melléhatásai tovább tartottak volna, mint a másik gyógyszernél. Nem mertem azóta bevenni.

Az orvos azt mondta egyiket márpedig szedjem, mert ugye nincs másik gyógyszer. Szóval ez esetben melyik lehet a jobb?



2016. aug. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam, egy egészet vettem be este, és nagyon rosszul voltam. De tudtam h muszáj, így este reggel 1-1 negyedet vettem be vagy 2 napig, utána 2x felet vagy 2 napig, utána háromnegyedet és aztán egy egész reggel és este is. Mostmár ha egészet veszek éhgyomorra sincs semmi bajom. és hat a gyógyszer mert nagyon hamar levitte a prolaktinom. Szval lassan emelj kicsiket és jó lesz.
2016. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Norprolac próbáld meg a felével, amit írt a doki és lassan emeld... Totál szarul voltam 4-5 napig, hányinger, és mintha nem lett volna agyam, nem tudtam gondolkodni ... Azon filóztam, h bevegyem e és ezt kitaláltam ... A 75 ös felétől voltam szarul, így negyeddel kezdtem ...viszont 3 hónap alatt teljesen jól lettem, még 4 évig kellett szednem... Nekem 8mm es adenomám volt, teljesen elmult.
2016. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!