Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Par nappal ezelott rozsaszines...

Par nappal ezelott rozsaszines-barnas pecstelest eszleltem 2 nap 1-1 csepp, ejszaka pedig fajt a hasam, penteken kellene megjonnie. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös, nem kell megijedned. Csupán meg fog jönni. Nem tudom, mennyi idős vagy, mióta vagy "nagylány", de ez nem egyedi. Tisztasági betét használatánál még hasznodra is válhat, mert nem ér meglepetés. A nagyobbik lányomnál ez rendszeres, viszont a mensese nem. Több napos eltolódások vannak, de nála előző napon van ilyen előjel. Akkor biztos lehet abban, hogy másnap megjön.
2010. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen valaszt vartam, ugyanis az a plane, hogy pentekre nem varom es gondoltam, hogy ez lehet elojel, arra, hogy babas lehetek.
2010. ápr. 20. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nem írtad, hogy babát szeretnétek! Viszont a terhesség első hónapjaiban előfordulhat, hogy az elmaradó menses helyett csak kevés, kis barnás valami van. Két gyermeket nevelek, a második terhességemnél volt ilyen, az első félidőig. Az első válaszom is igaz, csak nem tudtam, mi a vágyatok. Ha baba, akkor drukkolok, hogy ez a kimaradó menses helyett legyen. Mind a két eset természetes, sőt előfordulhat minimális vérzés is az első időszakban, úgynevezett pecsételős. Bocsi, ha lelombozó volt az előző válaszom, viszont így már más, és remélem segítettem. Vigyázz magadra.
2010. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi, ez a valasz mar jobban hangzik es megirom majd, hogy mi lett a vegeredmeny.
2010. ápr. 20. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök, és drukkolok!!! Pláne, hogy egyre kevesebben vannak, akik babázni akarnak. Jó egészséget, és (nem akarom elkiabálni) stb...
2010. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo, kepzeld SIKERULT!Tegnapra nem vartam es ma reggel + lett a tesztem.Annyira orulok, hogy elmondani nem tudom!
2010. ápr. 24. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örüköl Veled együtt! Gratulálok!!! Vigyázz nagyon Magatokra!!! Sok boldogságot és jó egészséget!!! A válaszoló!!!
2010. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!