Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! Ez mitől lehet? Mi...

Sürgős! Ez mitől lehet? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és tampont használok néha,csak pár alkalommal használtam eddig és mindig az van hogy amikor felrakom szinte semennyire nem fáj de amikor kiveszem akkor szörnyen rossz érzés,alig tudom kivenni.Olvastam olyat hogy esetleg nincs megtelve eléggé de nálam nem ez a gond mert akkor veszem ki amikor már kicsit szivárog is.

Segítsetek!!

Előre is köszönöm



2016. aug. 23. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hasznalj tampont!!!! Valoszinuleg serti a huvelyed falat es ezert faj. Amugy milyet hasznalsz? Mekkora a merete? Szivarognia abszolut nem szabadna. Szerintem valts vissza betetre, tudom kenyelmetlen, de 14 vagy, fejlodik a tested meg minden, nem tudhatod milyen bajt okoz.m.
2016. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, borzasztóan fáj mikor húzom ki de nekem sosincs normálisan megtelve (és mini-t használok, de elég keveset menstruálok)

Tuti meg van telve és teljesen piros? Inkább betétet használj, és tampont csak szükség esetén ahogy én.

2016. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minit használok

És tutita meg van telve

Csak szükség esetén használom

2016. aug. 23. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a bajod hogy nem vagy elég tág, és ugye megduzzad amikor tele van.
2016. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, ez csak az első pár alkalommal jellemző, hamar hozzászoksz majd. :) Amikor először életemben kihúztam a tamponomat, úgy voltam vele, hogy te jó ég, ez fáj! Aztán kb. a harmadik csak tamponos napomon már teljesen hozzászoktam, rutinná vált. Nem kell annyira félni, rántsd ki határozottan. :)
2016. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!