Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mult holnapban a menstruáció...

A mult holnapban a menstruációm barna folyással kezdődött, utána 3 napig normális vér volt mint eddigi mensiken, csak rettenetesen kevés. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg terhesseg gyanuja nem merulhet fel?
2016. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnem ha terhesseg lenne, holnap megyek nogyogyaszhoz hatha tud valami nyugtatot mondani...egyszer tortent meg de mar kb masfel honapja hogy betette a baratom gumi nelkul, de szinte egy percre, aztan felhuztuk a gumit, ezutan normalisan megjott a menszeszem...azota es azelott is rendesen vedekeztunk, nem hinnem hogy abbol a kis dologbol baj lenne, hozzatennem ez peteeres utan tortent 5 nappal... Remelem nincs semmi , de realisan gondolkozva rengeteg par soha nem vedekezett es evek utan semmi baj nem tortent, remelem nem fog ebbol se ... Amugy a menszeszem elott nagyon beteg voltam es gyenge, elkaptam valami virust, ezert valami gyogyszereket is kellett szednem, ez nem okozhatja ?
2016. aug. 24. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Voltál nőgyógyásznál?
2016. szept. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam azota es megnyugtatott, nincs szo terhessegrol
2016. szept. 9. 01:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!