Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányás legkorábban mikor...

Hányás legkorábban mikor jelentkezhet terhességnél?

Figyelt kérdés

Megjött rendesen a múlt héten, azóta egyszer voltunk együtt a párommal alig két napja. Fogamzásgátlót szedek, de az első szemmel csúsztam 11 órát (elvileg 12 óráig nem szabad, hogy csökkenjen a hatása). (Vasárnap este helyett hétfő reggel vettem be.)

"Óvatosak" vagyunk mindig, időben befejezzük még gyógyszer mellett is.

Hányingerem egész délután volt, egyszer hánytam.

Lehet, hogy csak rosszat ettem, vagy elkaptam valamit? Vagy lehet terhesség jele? Ha hányok, akkor is kell 2 hetet várni a teszttel?


2016. aug. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

A hányás leginkább, általánosságban véve a terhesség 7. hete körül szokott jelentkezni. Ha azt nézzük, akkor már igencsak hetek óta nem jött meg az illetőnek az a bizonyos vérzése.

Szóval nyugi, hányingert ezer másik dolog okozhat, nem csak terhesség. Valószínűleg elrontottad a gyomrodat, vagy beszedtél egy vírust.

2016. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta szeded? Az első 3hónapba sokszor jön elő ilyesmi, nekem 3hónapig volt konkrétan egész napos hányingerem. A terhesség 6-7.hetében van hányinger, előtte nem igazán. Annál pedig a megvonásos vérzés vagy elmarad vagy minimálisra csökken (barnázás inkább és max 1-2napig van valamicske)

A 11óra nem vészes, 99% hogy nem vagy terhes. Ha megnyugtat csinálj egy tesztet az aktustól számított 10nap múlva.

Ha nem megy el benned akkor főleg kicsi az esély, ugyanis nem csak peteérés nincs, de méhnyálkahártya is elvékonyodik, sőt a hüvely pH is kellemetlenné válik a spermák számára.

2016. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tíz hónapja szedem a gyógyszert, és mindig is volt tőle enyhe hányingerem.

2016. aug. 24. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
7-9.hèttől. nàlam 8.hettol 15.hetig tartott
2016. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!