Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan, akinek leallt a...

Volt olyan, akinek leallt a menstruacioja fogyokurazas miatt es nem kellett hizni csak az etrenden kellett valtoztatni es visszajött?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan eset amikor fogyókúra miatt leáll a menstruáció. De többnyire akkor ha a fogyókúra inkább éhezés kategória, komoly koplalás eredménye.

Mivel írtad, hogy az étrenden változtatna az ember akkor visszajönne-e, nos akkor nagyon valószínű, hogy igazam van, és koplalt az illető.

Ebben az esetben van akinek visszajön, de rendszertelen lesz, van akinél kicsit komolyabb károkat okozott az esztelen fogyókúrája, és nem jön vissza. Ezért nem árt orvoshoz menni, mert nem biztos, hogy csak a menstruáció hiánya a gond.

2016. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm unokatesója így lett meddő.
2016. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van olyan ismerősőm aki betegség miatt fogyott, és emiatt kimaradt neki egy darabig, de aztán ujra megött neki
2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Bár nekem igazából befolyásolta a menstruációm kimaradását a zilált lelkiállapotom is, és azután jött meg rendesen újra, hogy végre kipihentem magamat, illetve normális ételeket ettem, rendesen ülve, és nem rohangászva.
2016. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!