Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy nem jön...

Mi lehet az oka, hogy nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben hónapokig kimaradt a menzeszem. Most is áprilisban volt meg utoljára. Nem vagyok terhes, férfival sem voltam még.


Most voltam nőgyógyásznál, de mindent rendben talált. Endokrinológushoz szeptember végére kaptam időpontot. Esetleg valami ötlet?


2016. aug. 30. 15:45
 1/2 Bio Timea válasza:
Ez nagyon életkor függö. Ha fiatal vagy...mondjuk nem vagy meg 20 ... akkor semmi gond. Hormonok szorakoznak, stresz vagy tulzott megeröltetés(fizikai munka\sport) vagy fáradèkonyság. Nem kell aggodnod ha Lett volna valami bajod az orvos azonnal értesitett volna. Igyál sok teát pihenj. Ha ugy érzed hogy fel vagy fázva vegyél gyakran meleg fürdöt meg tegyél melegvizes palackot a lábadhoz estére.
2016. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok :) volt már olyan időszakom, hogy rendszeres volt, de aztán újra felborult ez az egész :/
2016. aug. 31. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!