Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ekkora hátrány a 65/a-s...

Miért ekkora hátrány a 65/a-s mellem? 16/l

Figyelt kérdés
A koromnál nem sokkal de valamennyivel mégis érettebb vagyok lelkileg és testileg is, kivéve a melleimet. Emiatt nem tudok korban hozzám illőkkel ismerkedni, max 15-16 éves buta kisfiúk közelednek felém de a bunkóbbik fajta közülük is a szemembe mondja hogy nincs mellem és milyen kár értem...
2016. aug. 31. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
milyen kár érted.
2016. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha lelkileg érett lennél, akkor pontosan tudnád, hogy a mellméret nem számít annyira, mint gondolod. Rengeteg gyönyörű lányt ismerek icipici mellel és még az égvilágon senkinek sem jutott az eszébe, hogy ez probléma lenne. Persze ha agyhalottakkal ismerkedsz, akkor ne várj jobbat. De még szerencse, hogy ők teljesen tökéletesek. Csak az agyuk hiányzik, de az, ugye, nem probléma.
2016. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Ne foglalkozz az előttem lévőkkel. Az egy bunkó paraszt, mar ne is haragudj, akinek a mellmereted számít. Hidd el, lesz majd valaki aki szeretni fog, es nem a melleid fognak számítani neki. Egyebkent meg vannak pasik, akik szeretik a kis melleket. Meg egyebkent is. Vannak elonyei. Pl fel tudsz venni olyan ruhakat is, amiket nem akadalyozna meg a nagy mell,hogy nem jon fel vagy nem áll jol. Ha futsz se lobog mindenfelé. Tudom jobb lenne nagyobb, de azert azzal tobb is a gond. Ezt tapasztalatból mondom, bár nekem 70B mellem van. 15 vagy, van meg ra esély hogy nő. Ne foglalkozz az élettelen csicskakkal akiket a melled erdekel!! További szep napot :)
2016. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És kérlek ne küldjetek ismerkedős leveleket, nem nem akarok ismerkedni egyikőtőkkel sem, ha az lett volna a célom ezzel a kérdéssel akkor odaírtam volna :)
2016. aug. 31. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pici van. Sose éreztem, hogy ezért ne közelednének felém. Sulis koromban nekem sem volt egyszerű az ismerkedés, de nem a mellméret miatt.

Most felnőttként sem nagy, de így is sok férfi próbálkozna nálam, még most is, hogy már házas vagyok. Szóval ez nem lesz akadály, hidd el :)

Aki meg ilyet beszól, hogy kár érted, hát azzal úgy sem lesz semmi közös benned, mert csak valami nagyon gázos, sekélyes, primitív ember mondhat ilyet.

2016. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első: előbb nézz utána a fogalmaknak utána dobálózz a szavakkal ;)
2016. aug. 31. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
#4, a mellen kivul megis mi erdekes van egy 16 eves apakomplexusos lanyban?
2016. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem 22 éves koromban volt 75A-s mellem, de engem ez nem akadályozott meg, hogy nálam idősebb, vagy velem egyidős pasikkal randizzak.

16 évesen bőven jó neked a 16 éves srácok is, ne akarják 25 éves pasit magadnak.

20+ éves fiúk nem a kis melled miatt nem vesznek észre, hanem azért, mert fiatal vagy hozzájuk. És ez így a helyes.

2016. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
65-as körmérettel cuki kis dög tested lehet;)
2016. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!