Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bele kell torodnom, hogy...

Bele kell torodnom, hogy tobbe mar nem elhetek nemi eletet?

Figyelt kérdés

Problemaim mar 1 eve kezdodtek,azota nem is voltam senkivel mert fajdalmas volt.

Nagyon nagyon ketsegbe vagyok esve, egyszeruen mar csak sirni tudok.

Kb. 1 eve Candida diagnosztizaltak(+ meg volt hugyuti fertozes,volt gond a hulyholyaggal stb).Sok nogyogyasznal jartam,rengeteg gyogyszer kenocs de SEMMI.

Fajdalmas a vizeles,eg csip sokszor gyakran megyek pisilni,katasztrofalis.


Sexualis eletet keptelen vagyok elni,egyszeruen annyira faj mintha egy kest dofnenek belem.., szoval szerintem igy soha nem lesz senkim...Kezdem feladni a remenyt,hogy valaha is meggyogyulok.Azt se tudom mihez kezdjek, senki sem akar rajtam mar segiteni:(



#fájdalom #candida #sexualis elet
2016. szept. 1. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tudok mondani: Menj orvoshoz

Ha az aktuális nem ér el javulást pár hónap alatt, akkor a következőhőz

2016. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ami nekem az állandóan visszatérő húgyúti fertőzést rendbe hozta az a tőzegáfonya, bár gondolom azzal már találkoztál, napi hármat szedtem 1 évig.

egyébként szerintem szánd rá a pénzt és keress egy sztár nődokit, mert a problémádon biztosan lehet segíteni, csak eddig rossz helyeken voltál.

2016. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Urológus és/vagy nőgyógyász magánrendelésen, mert ott feltételezem több idő jutna rád.
2016. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erdelyben elek kicsi varosban es itt mar majdnem az osszes nogyogyasznal jartam, sok gyogyszert felirtak es semmi:)
2016. szept. 1. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hulyen hangzik, meg elvileg nincs koze egymahoz, de nekem az ilyen jellegu problemaim akkor multsk el, amikor elhagytam a tejet, tejtermekeket. Illetve olyat sem fogyasztok, amiben ammonias szulfitos karamell van (E150d), mert kis idovel fogyasztas utan visszatertek mindig a problemaim. Egy probat meger. Lehet nalad is valami etel/adalekanyag okozza.
2016. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna,teljesen ugyanezen megyek át. Nálam már 4 éve tart.
2016. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tartsa benned az a lelket, hogy nem te vagy az egyetlen nő, sőt! Sajnos rengeteg nő van így ezzel. Köztük én is. Sajnos én mai napig nem tudom hogyan lehet jó a szex, nekem elképesztő fájdalom volt mindig is, amit nem tudok leírni. Immunerősítés, és ne add fel a doki keresését. Tapasztalatból tudom, 100 nőgyógyászból ha 2 törődik azzal, mennyire b..sza el a betege életét, már bocsánat. Felírják a leggyakrabban beváltat, majd ha az se hat, jöhet a következő.

Nekem sokat javított a helyzetemen az, hogy olyan orvost kerestem aki egyből rákszűréssel kezdte, illetve vesz kenetet. Amelyik doki azt mondja nem vesz kenetet, azt rögtön ott is hagytam.

Egyik ismerősömnek a Silver Q hüvelykapszula és az ezüst kolloid vált be gomba ellen, ő is évekig küzdött vele. Ha gondolod próbáld ki.

2016. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jóval nem vígasztalhatlak, 30 éve járok orvostól orvosig - maximum 1 hónapra szűnnek meg a tünetek.
2016. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Most megjobban elkeseredtem, szomoru, hogy nincs sok remeny :(

2016. szept. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!